TIKLA ARA

Güvenlik Ürünleri

Turkcell Superonline müşterileri aşağıdaki güvenlik çözümleri hizmetlerinden yararlanarak bilgilsayarlarının güvenliğini sağlayabilirler.

Norton Antivirüs

Turkcell Superonline aboneleri için sunulan Norton Antivirüs hizmeti ile bilgisayarınıza karşı oluşabilecek saldırılardan, casus yazılımlardan ve virüslerden bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Turkcell Superonline aboneleri aylık 5TL fiyat ile sunulan bu hizmetten online işlem merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla yararlanabiliyor. Norton İnternet Security hizmeti 12 ay boyunca taahhütlü olarak kullanılabilmektedir. Ürünü satın aldıktan sonra bir yıl boyunca kullanabilmektesiniz.

PC Tools

Turkcell Superonline abonelerine sunulan PC Tools antivirüs programı internetteki tehlikelere karşı korunmanıza yardım edecektir. PC Tools programını 12 ay boyunca aylık 2TL'ye kullanabilirsiniz.

Norton Online Family

Bu program, aileler için çocuklarının internet aktivitelerini izlemek amacıyla kullanabilecekleri ücretsiz bir çevrimiçi servistir. Norton Online Family çocuklara güvenli bir internet ortamı sağlar.

Onlinr işlem merkezinden giriş yaparak güvenlik ürünü hizmetine abone olabilirsiniz. Online işlem merkezine gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...